Zamów sushi z dowozem w Warszawie Fabryka Sushi Bródno

Sprawdź nasze menu i zamów to, na co masz dziś ochotę


Poszukujesz pysznego sushi w dzielnicy Bródno? Dobrze, że jesteś. W Fabryce Sushi znajdziesz tylko i wyłącznie najwyższą jakość usług, a także miłą obsługę!

Najwyższa jakość dla Ciebie

Jeśli chcesz zamówić wysokiej jakości jedzenie Bródno, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Działamy przy wykorzystaniu wysokiej jakości, świeżych składników, dzięki czemu możesz liczyć na niepowtarzalne walory smakowe podczas spożywania naszego sushi. Nigiri, California Maki, Futo Maki i wiele innych - wszystko to znajdziesz w menu naszej restauracji. Ciesz się niepowtarzalnym smakiem rolek przygotowywanych przez profesjonalnych sushi masterów.

Estetyka jedzenia ma znaczenie

W Fabryce Sushi wiemy, że nie tylko smak ma znaczenie. Większość z nas jest wzrokowcami, w związku z czym staramy się dbać również o stronę wizualną proponowanych przez nas dań. Dzięki temu można dosłownie zjadać je oczami, ciesząc się niesamowitym wyglądem oraz pysznym smakiem rolek.

Godziny otwarcia restauracji

Sushi na Bródno możesz zakupić już od okolic południa aż do godzin wieczornych. Otwieramy się o godzinie 12, a zamykamy - o 22. To oznacza, że możesz zamówić rolki na lunch, a także kolację lub spotkanie ze znajomymi. Dzięki długim godzinom otwarcia nie musisz martwić się, że niezapowiedziani goście nie zostaną odpowiednio przywitani!

Sushi Bródno. Dostawa tam, gdzie zechcesz

Sushi Bródno możesz zjeść u nas w restauracji lub zamówić w dowolnie wybrane miejsce na terenie Warszawy. Dowozimy między innymi na Białołękę, Targówek, Żoliborz czy Pragę Północ. To oznacza, że możesz cieszyć się pysznymi, świeżymi rolkami gdziekolwiek zechcesz: w naszym lokalu lub poza nim, w domowym zaciszu, w biurze lub u znajomych!

Jedzenie Bródno Warszawa - Promocje

Jedzenie wcale nie musi być drogie! Aby wizyt u nas były nie tylko przyjemne dla żołądka, ale również znośne dla portfela - cyklicznie przygotowujemy dla Was interesujące promocje na nasze produkty. Uwaga: niektóre z nich obowiązują o określonych porach dnia lub w wyznaczone dni tygodnia. Nim rozpoczniesz składanie zamówienia licząc na obniżkę, upewnij się że określona promocja jest w tym momencie dostępna.

Wygodne zamówienia online

Nie masz aktualnie możliwości złożyć zamówienia telefonicznie lub osobiście? Żaden problem. Wystarczy że wybierzesz dostępną na naszej stronie opcję zamówień online, a następnie wypełnisz krótki formularz. Najpierw poprosimy Cię o wybór restauracji najbliżej Twojej lokalizacji tak, by sushi dotarło do Ciebie jak najszybciej. Potem wybierzesz interesujące Cię rolki i podasz wszystkie niezbędne informacje. My dotrzemy do Ciebie z sushi w możliwie najkrótszym czasie.