Fabryka Sushi Białołęka

Kuchnia japońska stała się bardzo modna i popularna. Nic w tym dziwnego. Jest smaczna, oryginalna i zdrowa. Do tego jest unikatowa i egzotyczna. Z miłości do tego jedzenia, powstała Fabryka Sushi, która dostarcza swoje potrawy na terenie Warszawy.

Fabryka Sushi Białołęka

Prawdziwe sushi wysokiej jakości wygląda jak miniaturowe dzieła sztuki. Zamówienie ich na spontaniczne spotkanie ze znajomymi, romantyczną randkę lub rodzinną uroczystość to strzał w dziesiątkę. Pyszne sushi przyniesie powiew egzotyki i zachwyci gości swoim kolorowym wyglądem. To pewniak, który będą wspominać jeszcze długo po imprezie.

Dowóz na Białołękę

Sushi można odebrać osobiście w lokalu restauracji przy ulicy Skarbka z Gór 15u lub poprosić o dowóz bezpośrednio pod drzwi. Dzięki temu, nie tracimy czasu na jeżdżenie po mieście. Czas oczekiwania na posiłek możemy spędzić w bardziej produktywny sposób. Możemy też złożyć zamówienie wcześniej, tak by zostało dowiezione w idealnym momencie. Zamówienie można złożyć telefonicznie, osobiście lub za pośrednictwem strony internetowej. Takie zamówienie to tylko kilka minut, a później wystarczy uzbroić się w cierpliwość.

Menu restauracji

Warto też wcześniej zdecydować się na dania, które chcemy zamówić. Fabryka Sushi specjalizuje się w produkcji tego specjału. W związku z tym ma w swojej ofercie szeroką gamę przysmaków, które zadowolą najbardziej wymagających miłośników kuchni japońskiej. Jedyne, co pozostało do ustalenia to to, co zamówić.

Osoby, które są już zaznajomione z tym rodzajem potraw mogą komponować własne idealne zestawy. Wybierać można spośród nigiri, gunkanu, hoso maki, california maki i futo maki. Wszystkie dania złożone są z najwyższej jakości produktów. Wykorzystuje się wyłącznie najświeższe ryby i owoce morza. Ich uzupełnieniem są warzywa oraz oryginalny japoński ryż i glony.

Jedzenie Białołęka

Jeśli jednak nie wiemy jeszcze, na co mamy ochotę lub też, co lubią nasi goście, możemy zamówić gotowy zestaw. Oczywiście, im więcej gości - tym większy zestaw należy wybrać. Zestawy są ułożone tak, by można było spróbować najbardziej popularnych i najsmaczniejszych rodzajów sushi. Warto pamiętać, że zestawy są bardziej ekonomiczne niż pojedyncze sztuki. Dobrze jest, więc szczególnie rozważyć ich zakup, bo to się opłaca.

Zamawiając sushi z dowozem na Białołękę, dobrze jest też pamiętać o uzupełnieniu zamówienia o napoje. W ofercie Fabryki Sushi są nie tylko znane i lubiane napoje znane na całym świecie, ale też niszowe marki, które idealnie uzupełniają się z wysokiej jakości sushi.

Zamów z dowozem